Možeš glasati još

Dana
:
Sati
:
Minuta
:
Sekundi

Nominacije 2022.

Svi nominirani projekti za ostvarenja u 2022.g.



-HRVATSKE NAGRADE PUBLIKE-

RADIJSKA EMISIJA GODINE

Contrast Radio (Yammat FM)

Dobar House (Radio 808)

Fader (Radio Roža)

Sync in (Radio Labin)

Worries in The Dance (Radio Roža)

 

NAJBOLJI MALI KLUB

Crkva, Rijeka

Depo, Zagreb

Dva Osam, Zagreb

Exit Club, Osijek

Kamov Beach Bar, Rijeka

 

NAJBOLJI VELIKI KLUB

Boogaloo (Zagreb)

Culture Club Revelin (Dubrovnik)

Diamond Club, Malinska (Otok Krk)

Peti Kupe (Zagreb)

Pogon Kulture (Rijeka)

 

NAJBOLJI OUTDOOR PARTY

BSH Cave Romane

Forest Castle

Project Vojarna

Summer 4 Revolution

Šoderica Open Air

 

NAJBOLJI KLUPSKI PARTY

Dobar House

Future Scope

Roots

The Best Reunion festival

We Love Sound

 

NAJBOLJI NOVI FESTIVAL

3000Grad am Meer

Future Scope festival

LMF festival

Pula Music Week

Zion Boška festival

 

BOUTIQUE FESTIVAL GODINE

BeatPoint festival

Dimensions festival

Forestland

Impulse festival

Love International festival

 

NAJBOLJI FESTIVAL DOMAĆEG PROMOTORA 

Mo:Dem festival

Seasplash festival

Velvet festival

Zadar Sunset festival

Zagreb Calling festival

 

PLESNA DESTINACIJA GODINE

Martinska

Otok Krk

Plaža Zrće

Pula

Tisno

 

AMBASADOR HRVATSKE U SVIJETU

Dalton Trance Teleport

DJ Jock

Egoless

Matroda

Petar Dundov

 

-HRVATSKE NAGRADE STRUKE-

AMBIJENTALNO IZDANJE GODINE

Dalton Trance Teleport - Desert Hope (Blue Tunes Chillout)

Klaada ft. Hrushvice - Echoes of the Prescient Spirit

Klaada - Incantations from the Depths (Mindspring Music)

Looney Grandpas - Slavic Soulstice (Mindspring Music)

Too Faar - Pongal (Geenger Rec.)

 

BASS IZDANJE GODINE

207 - Koto (White Peach)

Egoless - T0 H3al (Immaimma)

Filip Motovunski - Blood Overflow (Bad Taste Recordings)

Minimalist – A'mahero (Banana Bass Music)

Yakov - Up In The Sky (Bad Taste Recordings)

 

DUB & REGGAE IZDANJE GODINE

Digitron Sound meets Haris Pilton - Not Granted Riddim (Positive Reality Records)

Dr.Obi & Anja G - Resilienz Dub (Culture Dub Records)

Dr.Obi & Anja G - Moonlight (AmpliFyah Music)

One Dread - Mighty Lioness (PDV Records)

ST!llness - Kocka je okrugla (Mudri Brk)

 

GOY/PSY TRANCE IZDANJE GODINE

Acies Noctis - Derivative Function

Lunar Dawn - Loose me

M-Run - Emotional Encoder (Matsuri Digital)

Omnivox - Design your reality (Parallel Records 303)

Plasma Corp. - Pneuma (Veleno Music)

 

HOUSE IZDANJE GODINE

Bruns Lay x Arian - Lutaš (Dobar House)

Jazzy Rossco - Get Down (Zero Eleven)

Matroda - Come with Me (Terminal Underground)

Tom Bug - Moment (Dobar House)

Vedri Tunes - Rita's Theme (Delta Swamp Music)

 

TECHNO IZDANJE GODINE

DJ Jock - Urania (Unrilis)

DJ Ogi - Komin (Klinik Room)

Petar Dundov - Terca (Just This)

Teo Harouda - Riot Boy (Aceton Music)

Volster - Exposition A

 

REMIKS GODINE

Crazy P - Night Rain (Ilija Rudman rmx)

Hemissi - Nuance (Insolate rmx)

Banana Zvuk - Legaliziraj (Marcus G RMX)

Pole Folder & CP - Apollo Vibes (Petar Dundov rmx)

Cortex Thrill - Milky Way (Yakka rmx)

 

NAJBOLJA ALTERNATIVNA VOKALNA IZVEDBA

Dr.Obi & Anja G - Moonlight (AmpliFyah Music)

Kerri Chandler feat. Dora Dora - Who Knows (Kaoz Theory)

Klaada ft. Hrushvice - Echoes of the Prescient Spirit

One Dread - Mighty Lioness (PDV Records)

Pocket Palma - Osjećaj (Aquarius Rec)

 

IZVOĐAČ GODINE

Dancelectric

DJ Jock

Filip Motovunski

Fikcio Monger

F.O.R.M.

Insolate

Ivan Mastermix

Matroda

Petar Dundov

Yakka

 

NAGRADA ZA POSEBAN DOPRINOS SCENI

Croatia Beach Music Conference (Novalja, otok Pag)

Inner Child (Split)

Klub Kulture (Križevci)

LMF festival Episode 01 (Las Vegas, SAD)

Tuesdays at Revelin (Dubrovnik)

 

-REGIONALNE NAGRADE PUBLIKE-

REGIONALNA RADIJSKA EMISIJA GODINE

Arcadia Radio Show (Radio Aparat)

Kosmičnjak (BHRadio1)

Senzorama (Radio Študent)

Space Diversity (Amok Radio)

Širom zatvorenih očiju (Radio Beograd 202)

 

NAGRADA ZA FOTOGRAFA GODINE IZ REGIJE*

Aldin Lingo

Benny Take a Moment

Dino Ninković aka Denine

Marko Edge

Shootinglikepablo

 

REGIONALNI MEDIJ GODINE*

BgdGrotto.com

Enter Zagreb

Mixmagadria.com

Onlyclubbing.com

Terapija.mk

 

REGIONALNI KLUB GODINE

Cvetličarna, Ljubljana

Drugstore, Beograd

Minus Eden, Skopje

Trezor, Sarajevo

Tunnel, Novi Sad

 

REGIONALNI EVENT GODINE

Apgrade w/ Sven Väth & Solomun, Luka Beograd

Cercle w/ Jamie Jones, vodopadi Plive (Jajce)

Etom Records / Cage Rage Vol. 3, K9Station (Novi Sad)

Klabika w/ Solomun, Vječna Vatra (Sarajevo)

Possession w/ I Hate Models, L56 (Ljubljana)

 

NAJBOLJI MALI FESTIVAL U REGIJI

Butik fest (Tolmin, Slovenija)

Fresh Wave festival (Banja Luka, BiH)

Garden of Dreams (Sarajevo, BiH)

No Sleep festival (Beograd, Srbija)

Waveul (Ulcinj, Crna Gora)

 

NAJBOLJI VELIKI REGIONALNI FESTIVAL*

Exit festival (Novi Sad, Srbija)

Lovefest (Vrnjačka Banja, Srbija)

Sea Dance festival (Budva, Crna Gora)

Sonus festival (Novalja, otok Pag, Hrvatska)

Ultra Europe (Split, Hrvatska)

 

-REGIONALNE NAGRADE STRUKE-

NAGRADA ZA NAJPERSPEKTIVNIJEG IZVOĐAČA U REGIJI*

Adnoir

El Maar

Groove Masters

Luka Čikić

Muhi

 

REGIONALNI SOUND SYSTEM GODINE*

Boris sound system

Munchies sound system

Nettle sound system

Roots in session

Vibration Addict sound system

 

REGIONALNO IZDANJE GODINE 

Coeus - Superia (Oddity)

Lag & X Coast - XL Traxx (Rekids)

Mene, Joe Vanditti - Antava (Muse)

RanchaTek, Phased - Cosmic Dream (I am Different)

Salvatore Ganacci - Take me to America (MDLBEAST Recordings)

 

REGIONALNI REMIKS GODINE

Hoten - Last Goodbye (Andrew Meller Remix)

BOg & 19:26 Feat. Diana Miro - Underwater (Coeus Remix)

Javier Portilla - Home (Filip Fisher Remix)

Antela - Astral Thoughts (Lèrr Remix)

Matt Darey presents Lost Tribe - Gamemaster (Space Motion Remix)

 

REGIONALNI ALBUM / KOMPILACIJA GODINE*

Aney F. - 10 Years of Innocent Music

Billain - Lands Unbreached

Ichisan - Fantasound

Klaada - Coniunctio Oppositorum

Lunar Dawn - The Purge

 

REGIONALNA NEZAVISNA IZDAVAČKA KUĆA GODINE*

Dobar House

Headroom Rec.

Night Light Rec.

Secession

TMM Records

 

ART PRODUKCIJA GODINE U REGIJI*

Dancing Warrios (Who's Playing: AREA53 Edition)

Gana Elez (We Love Sound)

Lunar Deco (Forestdelic Night)

Monika Milas (Dissonance)

Sanela Bureš (Rejvnesansa)

 

REGIONALNI IZVOĐAČ GODINE

After Affair

Andrew Meller

AudioStorm

Brina Knauss

Coeus

Herzel

Marko Nastic

Mike Vale

Oleka

Tijana T

*Zajedničke kategorije Hrvatske i regije

U nagradama publike glasati za svoje favorite možete od 15. do 29.11.2022. u 23.59h na ovom linku

U nagradama struke o pobjedniku odlučuje Stručni žiri tajnim glasovanjem

nominacije, ambasador 2022

Online glasanje

Hrvatske nagrade publike

Regionalne nagrade publike

Hrvatske nagrade struke

Regionalne nagrade struke

AFTERMOVIE

Prati nas na